KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15629355
nr 1562 9355
A Nilsson, fiskeläge. Signerad. Olja på duk, 35x45 cm, yttermått inklusive ram: 48x58 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 september 2023
kl 20:55:20
100 kr
150 kr
250 kr